U EXLIBRISTŮ KULMINUJE VÝSTAVNÍ AKTIVITA

Úvodní stránka Fóra Fórum členů SČB U EXLIBRISTŮ KULMINUJE VÝSTAVNÍ AKTIVITA

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1425
  Petr Ladman
  Účastník

  Doslova tsunami výstav exlibris se žene na Prahu. Včera byla zahájena výstava ROK ČESKÉHO EXLIBRIS v Galerii Skleňák, Praha 6, nám. Svobody. Potrvá do 19. srpna a každý si ji může prohlédnout 7 dní v týdnu a po 24 hodin. Zapaspartované exponáty jsou totiž zavěšeny v prostorách výloh svatební síně – každý, kdo jde po náměstí, si může výstavu kdykoli prohlédnout. Vystavují tito tvůrci exlibris: M.Bauer, J. Brázda, H. Čápová, J. Černoš, J. Dajč, J. Dudek, E. Hašková, P. Hlavatý, M. Hlinka, Z. Hraba, T. Hřivnáč, G. Hujber, V. Chrenko, R. Kaiserová, P. Kubíček, M. Manojlín, P. Minka, K. Musil, M. Petřík, P. Ptáček, K. Smetanová, V. Sobota, M. M. Šechtlová, R. Šimlíková, L. Štěpaníková a K. Vašíčková.
  Ve čtvrtek 2. srpna bude zahájena další výstava, se stejným názvem, v prostorách Galerie ABF, Praha 1 Václavské nám. 31. Výstava potrvá do 5. září. A do třetice ještě jedna výstava RČE proběhne ve dnech 23. srpna až 5. září v Galerii Ladronka, Praha 6 Břevnov, Tomanova ul.
  Co k tomu dodat? Že kolegům exlibristům gratulujeme k důstojné oslavě stého výročí trvání Spolku a je to pro nás též výzva k bibliofilskému výstavnímu tsunami.
  Petr Ladman, 31. července 2018

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.