Dvě zajímavé výstavy

Úvodní stránka Fóra Fórum členů SČB Dvě zajímavé výstavy

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Josef a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1412
  Josef
  Moderátor

  Ing. P. Tylínek upozorňuje členy SČB na 2 právě probíhající výstavy:

  v cyklu Knihy se těžko vystavují VIII, který se věnuje významným českým poválečným knižním výtvarníkům a grafikům, pořádaném v Národní knihovně ČR, připravila Elpida, o.p.s. ve spolupráci s Archivem výtvarného umění výstavu věnovanou tvorbě Oldřicha Hlavsy, kterou můžete navštívit do 30. 6. 2018.  Výstavní chodba NK v přízemí (vchod A). Otevřeno pondělí – sobota: 9 – 19 hodin. Vstupné 10 Kč, čtenáři NK ČR zdarma.

  Výstava Naše Francie, která je otevřena do 31. 10. 2018 v letohrádku Hvězda, Památník národního písemnictví, v Praze 6-Liboci, je věnována českým překladům a ilustracím francouzské poezie. Představuje více než 130 děl, která přiblíží silný vliv francouzské literatury na naši kulturu 20. století. Výstava je součástí projektu Společné století a Evropského roku kulturního dědictví 2018. Otevřeno je každý den mimo pondělí od 10,00 do 18,00 hodin. Bližší informace o výstavě naleznete na http://www.pamatniknarodnihopisemnictvi.cz/nase-francie/.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.