Jaká je Vaše vzpomínka na Martina Dyrynka?

Výbor SČB prosí členy, přátele i veřejnost o vzpomínky na osobnost někdejšího předsedy SČB Martina Dyrynka pro připravovanou vzpomínkovou publikaci. Vzpomínka může být doprovázena obrazovým materiálem, může jít o nějaký střípek, maličkost, pár slov, ale i o rozsáhlejší text, připomínající některou z faset této mimořádné osobnosti. Nejde o oslavné texty, spíše o vytvoření mozaiky vzpomínek, plasticky doplňující suché bibliografické záznamy konkrétní představou živého člověka a jeho rozmanitých vloh, darů a přínosů nejen české bibliofilii. Prosíme, neostýchejte se přihlásit i se zdánlivou maličkostí, často právě nějaká drobnost vypoví mnoho. Prosíme o zasílání příspěvků na spolkový mail nebo domluvu s jednatelem, případně dalšími členy výboru, pokud možno v nejbližších dnech. Potřebovali bychom shromáždit veškeré příspěvky ještě před další schůzí výboru, tj. před 14. 3. 2023. Děkujeme.