Stanislav Švehla – Ráj srdce v labyrintu světa

Vychází kniha s vystoupeními předsedy Skupiny moravských knihomilů na bibliofilských setkáních a s dosud nepublikovanými dokumenty z rodinného archívu a dalších do té doby obecně  nedostupných zdrojů. Publikace představuje překvapivě aktuální názory a témata úvah této významné bibliofilské osobnosti. Kniha vychází jako členská prémie za rok 2024 v nákladu 300 výtisků, z nichž prvních 100 obsahuje originální grafický list Lucie Raškovové, další obsahují jeho reprodukci. Publikace bude slavnostně představena na Valné hromadě SČB 2024 a bude předána každému členovi SČB a zpřístupněna veřejnosti uložením do významných veřejných i odborných knihoven. Publikace je k dispozici nejširší veřejnosti na objednání prostřednictvím našeho spolkového mailu. Děkujeme za laskavou podporu vydání knihy Státnímu fondu kultury ČR.