Petr Ladman

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • Petr Ladman
  Účastník

  SUBSKRIPCE MALDOROR S GRAFIKOU KARLA DEMELA JE VYPRODÁNA.

  Zájem o ni byl opravdu nečekaně veliký, do tří dnů od vypsání subskripce je celý náklad rozebrán. Každý subskribent si mohl zakoupit jeden výtisk.

  Pokud tato informace zklame některé zájemce, kteří se nestačili přihlásit, čtěte dále.

  Pan Karel Demel je potěšen zájmem o jeho tvorbu z období „maldororovského“ a proto vyšel vstříc poptávce a prosbě ze strany SČB a připravil do třiceti výtisků originální přílohu – autorské tisky exlibris s motivem inspirovaným Maldororem. Jsou to podepsané kombinované techniky s poznámkou „E. A.“; formát papíru výška 150, šířka 200 mm. Vloženy budou do výtisků č. 41 až 70.

  Cena s poštovným a balným je 1000 Kč, při osobním převzetí po dohodě v Praze 900 Kč.

  Závazné objednávky zasílejte na adresu : pladman@email.cz ; o platbu na účet SČB budete požádáni koncem února 2021, zatím platby neposílejte; (vaše dotazy odpovím na mobil. tel. č. 604 761 804)

  V Praze, 26. ledna 2021 Petr Ladman

  odpověď na: Anketa členů k činnosti SČB #1079
  Petr Ladman
  Účastník

  P.S. omluva za šotka, který posunul jednání Valné hromady o 19000 let do budoucnosti – správný termín je rok 2018!
  I tato chyba je dokladem toho, že člověk neznalý rutinní práce u počítače sice chybu najde a opraví, ale odešle text předcházející. Na systému zasílání příspěvků, který by každého vedl, budeme nejen přemýšlet, ale i pracovat.
  PL

  odpověď na: Anketa členů k činnosti SČB #1078
  Petr Ladman
  Účastník

  První reakce na anketu.
  Zatím přišly odpovědi od 20% členů, kterým byla zaslána.
  První závěry je možno již nyní publikovat. Většina respondentů souhlasí s body b/, d/, e/, i/, l/ a m/ (členské pro mladé členy do 26 let; změna bank. ústavu; spolupráce se školami, spolky atd.; podmínky subskripce; rozšíření počtu Zpráv: 2x tištěné, minimálně 2x aktuální na webových stránkách; aukce na VH).
  K ostatním přišly zajímavé náměty, které budou předmětem dalšího sdělení.
  Po jednání výboru 10. ledna bude následně vybrán nový bankovní ústav, současné číslo účtu u ČS bude platit do doby VH v květnu 21018; u webových stránek bude konsultován požadavek na zjednodušení přístupu do Fóra členů SČB; dne 10. ledna byla podepsaná za SČB smlouva o spolupráci s PNP v Praze.
  Těší nás tento zájem o anketu i o budoucnost SČB a děkujeme všem, kteří již odpověděli nebo se chystají odpovědět.
  Petr Ladman

  odpověď na: Anketa členů k činnosti SČB #1063
  Petr Ladman
  Účastník

  Přátelé,
  bohužel musím konstatovat, že rok 2018 nezačíná radostně. Dozvěděl jsem se smutnou zprávu, že 4. ledna naše řady opustil ve věku nedožitých osmdesáti let náš člen Ing. Jiří KROUPA z Prahy.
  Za to více než čtvrtstoletí, kdy se účastnil našich Valných hromad, kdy jsme se setkávali na knižních aukcích, kdy svými náměty se snažil zatraktivnit činnost SČB, stal se Jirka mým přítelem. Vzájemně jsme si obohacovali své sbírky, oceňoval jsem jeho úžasný přístup k životu, k denním radostem, ač byl poslední léta handicapován.
  Prosím, věnujte Jiřímu Kroupovi tichou vzpomínku.
  Petr Ladman

  odpověď na: Anketa členů k činnosti SČB #1062
  Petr Ladman
  Účastník

  Vážení,
  uplynul již týden, slibovaný text ankety byl odeslán na všechny e-mailové adresy členů (pouze jedna se hlásí jako nedoručitelná) a přicházejí první ohlasy. Již nyní je zřejmé, že oslovení si přejí změny – o prvních změnách se bude jednat na příští schůzi výboru SČB ve středu 10. ledna 2018. Slibuji, že o novinkách budete touto formou informováni ještě než půjdete do volebních místností vyjádřit se, koho byste si přáli za novou hlavu státu.
  Petr Ladman

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)