Anketa členů k činnosti SČB

Úvodní stránka Fóra Fórum členů SČB Anketa členů k činnosti SČB

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1039
  Petr Ladman
  Účastník

  Vážení členové,
  sliby se mají plnit a protože bych nerad vstupoval do roku 2018 s dluhem, připravuji text ankety. Prosím co největší počet členů, aby si našli chvilku a nad otázkami se zamysleli, podle svého přesvědčení odpověděli a případně též navrhli rozšíření témat ankety.
  První verzi ankety obdrží všichni členové, kteří poskytli Spolku svoji e-mailovou adresu, v následujících dnech na svůj e-mail.
  Následně se ocitne text ankety i na tomto fóru.
  Přeji všem krásné sváteční dny,
  Petr Ladman

  #1062
  Petr Ladman
  Účastník

  Vážení,
  uplynul již týden, slibovaný text ankety byl odeslán na všechny e-mailové adresy členů (pouze jedna se hlásí jako nedoručitelná) a přicházejí první ohlasy. Již nyní je zřejmé, že oslovení si přejí změny – o prvních změnách se bude jednat na příští schůzi výboru SČB ve středu 10. ledna 2018. Slibuji, že o novinkách budete touto formou informováni ještě než půjdete do volebních místností vyjádřit se, koho byste si přáli za novou hlavu státu.
  Petr Ladman

  #1063
  Petr Ladman
  Účastník

  Přátelé,
  bohužel musím konstatovat, že rok 2018 nezačíná radostně. Dozvěděl jsem se smutnou zprávu, že 4. ledna naše řady opustil ve věku nedožitých osmdesáti let náš člen Ing. Jiří KROUPA z Prahy.
  Za to více než čtvrtstoletí, kdy se účastnil našich Valných hromad, kdy jsme se setkávali na knižních aukcích, kdy svými náměty se snažil zatraktivnit činnost SČB, stal se Jirka mým přítelem. Vzájemně jsme si obohacovali své sbírky, oceňoval jsem jeho úžasný přístup k životu, k denním radostem, ač byl poslední léta handicapován.
  Prosím, věnujte Jiřímu Kroupovi tichou vzpomínku.
  Petr Ladman

  #1078
  Petr Ladman
  Účastník

  První reakce na anketu.
  Zatím přišly odpovědi od 20% členů, kterým byla zaslána.
  První závěry je možno již nyní publikovat. Většina respondentů souhlasí s body b/, d/, e/, i/, l/ a m/ (členské pro mladé členy do 26 let; změna bank. ústavu; spolupráce se školami, spolky atd.; podmínky subskripce; rozšíření počtu Zpráv: 2x tištěné, minimálně 2x aktuální na webových stránkách; aukce na VH).
  K ostatním přišly zajímavé náměty, které budou předmětem dalšího sdělení.
  Po jednání výboru 10. ledna bude následně vybrán nový bankovní ústav, současné číslo účtu u ČS bude platit do doby VH v květnu 21018; u webových stránek bude konsultován požadavek na zjednodušení přístupu do Fóra členů SČB; dne 10. ledna byla podepsaná za SČB smlouva o spolupráci s PNP v Praze.
  Těší nás tento zájem o anketu i o budoucnost SČB a děkujeme všem, kteří již odpověděli nebo se chystají odpovědět.
  Petr Ladman

  #1079
  Petr Ladman
  Účastník

  P.S. omluva za šotka, který posunul jednání Valné hromady o 19000 let do budoucnosti – správný termín je rok 2018!
  I tato chyba je dokladem toho, že člověk neznalý rutinní práce u počítače sice chybu najde a opraví, ale odešle text předcházející. Na systému zasílání příspěvků, který by každého vedl, budeme nejen přemýšlet, ale i pracovat.
  PL

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.