Ota Janeček & kniha

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje pořádá v galerii Evropského domu SVK PK výstavu Ota Janeček & kniha ve spolupráci se Spolkem českých bibliofilů. Výstavu věnovanou 100. výročí narození tohoto významného umělce a čestného člena SČB připravili členové výboru Spolku Mgr. Lenka Šlajerová, dr. Josef Čejka a dr. Karel Kropík. Komorní výstava přibližuje Janečkovu tvorbu z oblasti krásné knihy, bibliofilie, spolkových tisků, knižní a dětské ilustrace a grafiky. Vernisáž výstavy, kterou uvede dr. K. Kropík, se koná v úterý 6. srpna od 17 hodin v Galerii Evropského domu, náměstí Republiky č. 12, Plzeň. Otevřeno úterý, středa a čtvrtek 9.00-12.00 a 13.00-17.00 hodin. Výstava potrvá do 29. 8. 2019. Srdečně Vás zveme na tuto výstavu. Pozvánku ke stažení naleznete zde .
Výbor SČB.
(jč)