Řádná valná hromada SČB 2019

Řádná valná hromada SČB se bude konat v sobotu 11. května 2019 od 13,00 hodin v kongresovém sále hotelu Absolutum, Praha 7–Holešovice, ulice Jablonského 639/4, stanice tramvají č. 6, 12, 17, 25 a metra C „Nádraží Holešovice“.
Nedostaví-li se v doporučenou dobu odpovídající počet členů, bude valná hromada zahájena ve 14,00 hodin za dané účasti. Vstup do prostor konání valné hromady je možný od 12,30 hodin , kdy si lze po akreditaci vyzvednout, prohlédnout nebo zakoupit tisky SČB, uhradit i členské příspěvky, aktualizovat osobní údaje, adresy a telefonní nebo e-mailová spojení. Účastníci mohou využít prostory k prezentaci svých bibliofilských tisků a grafiky. K nahlédnutí budou knihy připravené do aukce. Administrace bude ukončena půl hodiny před vlastním zahájením programu. V přilehlé restauraci hotelu Absolutum bude možné zakoupit občerstvení či oběd.
Po zahájení valné hromady promluví o svém vztahu k Otu Janečkovi dr. Karel Kropík v rámci 100. výročí umělcova narození.

Pořad
* zahájení předsedou SČB a přivítání hostů
* křest subskripce É. Dubus: „Když housle umlknou“
* kontrola usnášeníschopnosti a schválení programu
* volba volební a návrhové komise
* čtení zápisu z VH roku 2018
* zprávy předsedy, jednatele, hospodáře, redaktorů a sekcí
* zpráva revizorů účtů
* udělení absolutoria odstupujícímu výboru
* volba nového výboru
* diskuze a podněty k další činnosti, hospodaření atd.
* schválení usnesení VH 2019
* aukce knih, bibliofilií, starších spolkových tisků
/nabídkový seznam bude rozeslán e-mailem týden před konáním aukce, prohlídka titulů zařazených do aukce bude možná ve dnech 7. a 9. května 2019 od 10 do 16 hodin na adrese Symposion aukční síň s. r. o. Jižní I 783/5 Praha 4
Výbor SČB