Pozvánka výboru SČB na podzimní akce

Vážené dámy, vážení pánové, členové Spolku českých bibliofilů!
Jak bylo avizováno na letošní Valné hromadě, snažíme se navázat na oblíbenou tradici spolkových aktivit a v rámci této snahy Vás zveme na podzimní akce SČB 2017.
*
sobotu 14. října 2017 jste zváni na prohlídku uměleckého knihařství ATELIÉR KRUPKA manželů Miroslavy a Lubomíra Krupkových v Úvalech.
Prohlídka začne kolem 14,00 h; sraz je před nádražím Úvaly.
Dopravní spojení je z Prahy – Masarykovo nádraží osobním vlakem 9327 (směr Pečky) – odjezd ve 13,08 h. Do zastávky Úvaly by měl vlak přijet ve 13,33 h. /Možno do vlaku nastoupit i na zastávkách Praha-Libeň, Kyje, D. Počernice, Běchovice, Klánovice/. Po příjezdu vlaku společně půjdeme do ateliéru v Lužické ulici 1295, vzdáleného asi 1,5 km.
Zájemce prosíme o potvrzení účasti na e-mailovou adresu pladman@email.cz .

*
pondělí 13. listopadu 2017 je připravováno setkání v Galerii Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1 od 17,00 h. V rámci výstavy Kamila Lhotáka proběhne podvečerní posezení s hosty (Libor Šteffek, Ing. Břetislav Ditrych).

Speciální pozvánka bude všem zaslána asi 2 týdny před konáním akce.

*
Na setkání při těchto akcích se těší výbor Spolku českých bibliofilů.
Praha, 5. října 2017