Valná hromada SČB 13. 5. 2017

Výbor se na svém jednání dne 28. 2. 2017 zabýval přípravou a zajištěním letošní valné hromady SČB, která se uskuteční v sobotu 13. května 2017 v konferenčním centru hotelu Absolutum Boutique v Praze 7, Jablonského ul. 639/4. Hotel má velice dobrou dopravní dostupnost a nachází se blízko stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C) a stanice tramvají číslo 6 a 12. Hostům nabízí vlastní parkoviště s kamerovým systémem a závorou. Pro členy SČB, kteří chtějí také navštívit knižní veletrh, je Výstaviště od hotelu vzdáleno jednu tramvajovou zastávku. Vstup pro účastníky valné hromady do kongresového centra hotelu bude ve 12,30 hod., kulturní program začne ve 13,30 hodin a budou na něm představeny tři nové vydané bibliofilie SČB: verše Františka Januly Dedikace (39. svazek edice Pupilla), Zdeňka Řezníčka Žernovy zítřků (2. svazek edice Inventa a letošní členská prémie) a Josefa Čejky Přespolní (3. svazek edice Inventa a letošní subskripční tisk). Začátek jednání valné hromady je plánován na 14 hodin. Vzhledem k připomínkám členů nebude oficiální banket, ale bude zajištěno občerstvení a hotelová restaurace pro zájemce připraví nabídku jídel k večeři. Bližší informace o místu konání letošní valné hromady naleznete na www.absolutumhotel.cz.